На таке рішення підштовхнула Наталію Орейро розмова з російським телеведучим Іваном Ургантом у його програмі в березні 2019-го року. Чоловік тоді зазначив, що актриса є найбільш російською серед іноземок, оскільки з 2001 року приїжджає у Росію з гастролями та візитами. На що вона пожартувала, що Путіну слід було вже дати їй громадянство, повідомляє Meduza.

До слова Олександр Рибак оголосив причину багаторічної залежності від антидепресантів

Дивіться інтерв'ю Наталії Орейро у програмі "Вечерний Ургант" онлайн:

Але такий жарт обернувся до неї пропозицією російського посольства надати їй громадянство начебто через те, що у неї багато зв’язків з Росією. Наталія Орейро поділилась, щоб вона була приємно вражена від такої пропозиції і під час вирішування власних справ у посольстві одразу подала документи на російське громадянство.

Я сказала, що для мене це була б честь. Тому я заповнила купу паперів, які мене попросили, і це на розгляді,
– поділилась зірка.

Що відомо про Наталію Орейро?

43-річна актриса найбільше прославилась завдяки ролі Мілагрос в аргентинському телесеріалі "Дикий ангел" (1996−1999). Тоді ж вона стала знаменитою у Латинській Америці та Східній Європі. Окрім кінокар'єри актриса реалізувала себе ще й як співачка. У 1998 році вона випустила також дебютний альбом, який одразу ж став золотим.