Відверте зізнання музикант зробив на особистій сторінці в інстаграмі. Він розповів, що період реабілітації був для нього надзвичайно складним. Олександру Рибаку щодня доводилося боротися з головним болем, галюцинаціями та прокидатися в холодному поту після нічних кошмарів.

До теми Я був залежний: переможець Євробачення-2009 Олександр Рибак шокував зізнанням

Всі ці випробування вже позаду. Нині вперше за 11 років скрипаль та співак засинає без снодійних. Причиною залежності від препаратів він називає свою надмірну вразливість, яка характерна для нього з самого дитинства. Він пригадав, що перший перегляд випуску новин вплинув на нього так сильно, що він не міг ані спати, ані говорити кілька днів. Проте в житті Олександра Рибака все ж був випадок, який зробив його більш чутливим та схильним до тривоги.

У 14 років хлопчик вдарив мене в живіт так сильно, що це назавжди змінило мою нервову систему. Моє перше кохання, мій перший фільм жахів – усі ці емоції позбавляли мене сну,
– пригадав Рибак.

Переможець Євробачення-2009 зізнався, що саме під час міжнародного конкурсу він регулярно вживав снодійні й антидепресанти, які викликали залежність, а з роками дози ставали все більшими.

Зараз Олександр Рибак має інший ритуал, яким навіює сон. Він сідає за фортепіано й грає доти, доки не захоче спати. Артист радить всім шанувальникам знайти своє "щасливе місце", яке допоможе швидше заснути. Він також наголошує, що варто позбутися звички дивитися Netflix перед сном.