Настя Каменських випустила вкрай відверту пісню Vibe про глибокі та сильні почуття, які народжуються в момент злиття двох душ. На особистій сторінці в інстаграмі вона прокоментувала прем'єру та продемонструвала фантастичний образ з кліпу.

До теми Настя Каменських презентувала кліп на нову пісню Vibe: чуттєве відео

"Vibe любові, ейфорії, подяки і все ще хвилювання – все це я зараз відчуваю. У Vibe я повністю відкрилася вам і розповіла свою історію", – написала артистка, яку все ще переповнюють емоції після довгоочікуваної прем'єри.

Образ Насті Каменських

Для зйомок співачка підібрала безліч красивих образів, проте чи не найяскравішим став look, у якому вона дефілювала центром столиці. Каменських одягла блискучу срібну сукню з паєтками довжини максі. Легке напівпрозоре вбрання чудово підкреслювало струнку фігуру зірки та жіночні форми. Глибокий розріз до стегон додавав сексуальному образу пікантності.

Неймовірну сукню Настя Каменських скомбінувала з чорними ботфортами на стійких підборах і шкірянкою з блискавками. Особливу увагу вона приділила аксесуарам. Виконавиця підібрала довгі сережки з камінням та масивні персні. Стилісти зробили їй вишуканий макіяж зі срібними тінями і нюдовою помадою, а волосся залишили природно хвилястим і об'ємним.


Образ Насті Каменських з нового кліпу Vibe / Фото Instagram / @kamenskux


Образ Насті Каменських з нового кліпу Vibe / Фото Instagram / @kamenskux


Образ Насті Каменських з нового кліпу Vibe / Фото Instagram / @kamenskux