Настя Каменських майже кожного дня ділиться з прихильниками новими образами. Популярна українська співачка є одною з тих, що впевнено диктують тренди модницям. На особистій сторінці артистки в інстаграмі з'явилась чергова серія кадрів.

Дивіться також Настя Каменських замилувала мережу світлинами з собачкою

Образ Насті Каменських

Цього разу зірка обрала сміливий, але стильний образ. Співачка позувала в бежевому кроп-топі на довгий рукав, який був напівпрозорим, а тому крізь нього було видно темний бюстгальтер. Його Настя Каменських поєднала з чорними шкіряними мінішортами з залізними вставками. Знаменитість оголила тонку талію та похизувалась фігурою на камеру.

Вбрання артистка доповнила білим годинником, тонкими сережками-кільцями та чорним манікюром. Кучеряве волосся Настя Каменських розпустила. Образ завершував розкішний макіяж. Очі співачка нафарбувала блискучими тінями та підкреслила їх тонкими чорними стрілками. На губах Каменських красувалась бежева помада.

"Друзі, вже завтра ви зможете побачити, почути і відчути мій vibe. Поринути разом зі мною в цю історію про найсильніші почуття. Ті, що наповнюють нас і наше життя сенсом, перевертають все з ніг на голову, але разом з тим дарують незабутні моменти, які хочеться відчувати знову і знову. Я, як ніколи раніше, відкриваюся перед вами і мені дуже хочеться, щоб ви теж відкрили для себе цей vibe", – анонсувала вихід нової пісні Настя Каменських.


Настя Каменських / Instagram / @kamenskux


Настя Каменських / Instagram / @kamenskux