На особистій сторінці артистки в інстаграмі з'явилися мальовничі фото. Вона з радістю поділилася із понад 5-мільйонною аудиторією підписників кадрами, що були зроблені під час сходу сонця.

Читайте також У чорному бікіні під водою: Настя Каменських завела мережу відео, де плаває у басейні

Протягом тривалого часу Настя разом із чоловіком, репером та продюсером Потапом перебували на карантині у власному заміському будинку. Зіркове подружжя не наважилося їхати за кордон одразу після відкриття кордонів. Проте тепер Каменських відправилася у сонячну країну, де планує насолодитися відпочинком біля моря та релаксувати.

Знаменитість поширила фотографії, які зробила на пробіжці. Вона прокинулася рано-вранці для того, щоб зустріти красивий схід сонця та отримати задоволення від тамтешніх краєвидів.

Настя займалася спортом у лосинах та топі власного бренду. Волосся зібрала у пучок зверху, а на обличчі не наносила косметику і похизувалася натуральною вродою.

Такий красивий схід сонця робить навіть звичайну пробіжку чимось дивовижним. З початком нового тижня, друзі. Нехай він буде для вас таким ж сонячним,
– написала в публікації NK.

Для перегляду фото гортайте праворуч