Українська співачка успішно розвиває не тільки сольну кар'єру, а й свій інстаграм-блог. Вона опублікувала нове фото, на якому показала свій ранок. Настя Каменських часто демонструє прихильникам особисте життя і ділиться моментами з нього.

До слова На прогулянці в парку: Alyosha замилувала мережу новим фото з донечкою та сином

Знаменитість позувала на тлі дерев в одному з парків. Як відомо, Настя Каменських завжди починає свій день зі спорту, бо вона активно веде свій спосіб життя. Тому, ймовірно, що й цього зимового ранку зірка вийшла на прогулянку чи пробіжку.

Настя Каменських постала перед камерою в теплому спортивному комбінезоні темно-зеленого кольору. Вона одягнула чорні рукавички та білу шапку від власного бренду NK Sport. Образ доповнювали комфортні білі кросівки на масивній підошві. Настя зав'язала волосся у хвіст та позувала без макіяжу, вкотре похизувавшись натуральною красою.

Цей запах морозного ранку. Відразу асоціації зі святами, дитинством і зимовим чарами. І обов'язковим щорічним домашнім марафоном новорічних фільмів. Мій топ – це, звичайно, "Один вдома",
– висловилась під фото Настя Каменських.

Співачка запитала в прихильників, які їхні улюблені новорічні фільми. Найчастіше шанувальники писали про стрічки "Гаррі Поттер", "Один вдома", "Різдво на двох", "Кучерява Сью", "Хроніки Нарнії" та інші.


Настя Каменських / Instagram / @kamenskux