Британська супермодель Наомі Кемпбелл завжди ставала на захист прав темношкірих і радикально висловлювалася під час виступів на теми расизму. Однак 48-річна знаменитість завжди говорила про людей із середовища, які страждали від цієї проблеми, а нещодавно їй самій довелося зіткнутися з несправедливістю з цього приводу.

Читайте також: Наомі Кемпбелл знялася в ефектній кампанії для Valentino

Наомі Кемпбелл підняла цю тему на одній із конференцій у столиці Південної Африки. Вона розповіла про власний досвід, який трапився кілька місяців тому. За словами супермоделі, підставою для расизму стала її остання співпраця з косметичною маркою Nars Cosmetics. Вона стала доступною у мережі в грудні 2018 року.

Не дивлячись на те, що я є представником кампанії, мені сказали, що через колір моєї шкіри в певних країнах фото зі мною не будуть опубліковані. Для мене це стало сумним показником стану речей на сьогодні. Я ніколи не любила "хайп" і не хотіла піднімати галас, але на майбутнє я врахую це,
– заявила модель.

В кінці промови Наомі Кемпбелл додала, що вона прикладе чимало зусиль до того, аби всі моделі у світі отримували однакові заробітні плати та мали рівні можливості у фешн-індустрії, незалежно від кольору їхньої шкіри.