Картина "Всі гроші світу" планували показати 16 листопада – в останній день фестивалю, але в заяві, оприлюдненій Sony Pictures, йдеться, що "було б неприйнятно влаштовувати святкування в цей важкий час".

Читайте також: Колеги Спейсі з "Карткового будинку" звинуватили його у домаганнях

Фільм – це колективна робота. Над стрічкою "Всі гроші світу" працювали понад 800 осіб і було б великою несправедливістю карати їх всіх через проступку одного актора, який зіграв роль другого плану,
– підкреслили в Sony Pictures.

Крім цього, Sony Pictures збиралася перенести прем'єру картини в США на 2018 рік, однак в компанії прийняли рішення залишити дату виходу фільму незмінною. Тому вихід фільму в широкий прокат, як повідомила кіностудія, як і раніше запланований на 22 грудня.


Кевін Спейсі в ролі Пола Гетті у фільмі "Всі гроші світу"

Оргкомітет фестивалю AFI Fest теж підтримав рішення Sony перенести прем'єру для того, щоб "віддати належне тисячам людей, які працювали над цим фільмом, у відповідний час і у відповідній обстановці". Крім Спейсі, в головних ролях кримінального детективу також виступають актори Марк Уолберг і Мішель Вільямс.

Нагадаємо, навколо відомого голлівудського актора Кевіна Спейсі розгорівся гучний секс-скандал. Наприкінці жовтня він публічно оголосив, що є геєм. Після цього його колеги по серіалу "Картковий будинок" звинуватили його у домаганнях.

Творці серіалу, завдяки якому Спейсі знають за роллю Френка Андервуда, повідомили, що новий сезон "Карткового будинку" стане останнім, а зараз зйомки призупинили на невизначений період. А вже 4 листопада американська компанія Netflix оголосила, що повністю відмовляється від співпраці з відомим голлівудським актором Кевіном Спейсі.