Наші пращури вважали, що фіалка має негативні властивості, нібито забирає щастя та позбавляє успіху. А чому так кажуть і що мається на увазі – знає 24 Канал.

Якщо ви не знали Чи можна вже садити тюльпани у відкритий ґрунт: корисні підказки

Чому фіалки не радять тримати вдома

Існує така думка, що фіалка – це квітка, яка може зіпсувати особисте життя. А все через потужну жіночу енергетику, якою вона володіє. Тому кажуть, якщо тримати цю рослину в будинку чи квартирі, може бути неспокій та нерозуміння в парі.

  • Узагалі у давнину подейкували, що фіалки відганяють чоловіків. Тому якщо дівчина хотіла вийти заміж, то їй не радили тримати вдома цю рослину.

Деякі навіть стверджували, що такою квіткою вороги можуть наврочити. З цієї причини, брати сенполії (інша назва фіалки) з рук сторонніх людей чи недоброзичливців, не радили. Адже таким чином, могли передати вінець безшлюбності.


Фіалка / Фото Pinterest

  • Інші вважають, що фіалка діє як вампір, забираючи сили та енергію. І через це люди, які вирощують вдома фіалки, можуть страждати на сонливість, млявість. Іноді призводить навіть до депресивних станів.

Існує й цілком практичне тлумачення, чому не можна тримати фіалки вдома, а особливо – у спальні. Річ у тім, що квіти вдень виділяють кисень, тоді як вночі – вуглекислий газ. І у разі, якщо кімнату не провітрювати, то люди можуть мати поганий сон, відчувати пригніченість, головний біль. Тож не забувайте перед сном, завжди відчиняти вікно на провітрювання.

  • Водночас немає наукового підтвердження тому, що фіалки псують особисте життя та призводять до самотності. Усе це лише народні прикмети та забобони, тому вірити в них чи ні – лише ваше рішення.