Радісна новина, що Річард Гір та його нова дружина Алехандра Сільва очікують на поповнення стало відомо в серпні 2018 року. З чого часу подружжя майже не з’являлося на людях та рідко виходили в світ. Однак нещодавно папараці помітили подружжя на одному з пляжів Маямі.

Читайте також: Святкування продовжується: Пріянка Чопра і Нік Джонас знову провели весільну вечірку

Нові знімки Річарда Гіра та його дружини Алехандри Сільви з’явилися у соціальній мережі Instagram. Зіркова пара поверталась з відпочинку, в одній руці Річарда Гіра була пляжна сумка, а в іншій – гумові капці. Він був одягнений в шорти та світлу вільну сорочку. Його дружина для виходу на пляж обрала довгу легку сукню, яка обтискала її округлий животик. На літнє плаття вона накинула джинсову сорочку, а обличчя заховала під сонцезахисними окулярами.


Річард Гір і його вагітна дружина / Instagram / @hollywoodlifed


Вагітна Алехандра Сільва разом з чоловіком відпочивають в Маямі / Instagram / @hollywoodlifed

Нагадаємо, у грудні 2017 року Річард Гір зробив пропозицію своїй майже вдвічі молодшій обраниці Алехандрі Сільві. Вони одружились у травні 2018, а в серпні цього ж року стало відомо, що вони чекають на поповнення у своїй сім’ї. До слова, для актора шлюб із 35-річною Алехандрою став третім, а для неї – другим. Однак спільний малюк для кожного з них стане другою дитиною: у Гіра є 18-річний син Гомер, а Алехандра виховує 5-річного сина від першого шлюбу.