Серед безлічі пишних красунь до реаліті-шоу "Модель XL" потрапили найяскравіші дівчата – реальні жінки нереальної краси. Вони долатимуть свої страхи та комплекси, пройдуть непрості випробування, вчитимуться любити своє тіло, щоб стати головною моделлю XL в Україні.

Читайте також: Модель XL 4 випуск: сексуальні дефіле та відверті фотосесії – чим спокушали 10 моделей проекту

Тепер кастинг зі 100 учасниць завершено. Із 30 обраних моделей в омріяний проект пройшли лише 10 учасниць, які оселяться в "модельному" будинку і зможуть отримати омріяний квиток у світ високої моди.

Модель XL 4 випуск дивитися онлайн: хто покинув шоу

У 4 випуску проекту дівчата вперше виконали свої випробування, проживаючи у спільному "модельному" будинку. Дівчата у першому випробуванні "змивали" із себе страхи та образи минулого та дефілювали в одній нижній білизні посеред вулиць Києва. В цей час вони повинні були позувати на камеру та виглядати виграшно у кадрі.

Друге випробування принесло їм нові знання з дефілювання, яке пригодилось їм на показі сексуальної нижньої білизни перед суддями.

Тому, за результати двох випробувань, дві учасниці все ж вибули з проекту. Ними стали 19-річна Катерина Рибакова та 24-річна Анна Секацька.

Катерина Рибакова, 19 років

Зріст 175, параметри: 105-74-105
Юна Катя вчиться на акушера та любить робити собі виразний мейк-ап.

Анна Секацька, 24 роки

Зріст: 170, параметри: 98-74-105
Вже три роки працює плюс-сайз фотомоделлю. Працювала в Індії, Санкт-Петербурзі та Києві. Мріє залишитись в Україні та працювати моделлю тут.

Читайте також: "Модель XL" учасниці: що відомо про ТОП-10 plus-size моделей

Нове шоу "Модель XL" покликане розвіяти уявлення про стандарти краси, показавши Україні чарівних жінок із пишними формами. А визначатиме їхню долю зіркове журі: ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма та відома у світі латвійська модель plus-size Тетяна Мацкевич.

Переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю plus-size, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Моделі plus-size стають дедалі популярнішими у сучасній індустрії моди, а нав’язливі стандарти краси 90-60-90 поступово відходять у минуле. Новий проект "Модель XL" покликаний розвінчати міф про те, що надмірна худорлявість привабливіша за пишні форми.