Супермодель Вінні Харлоу у свої 23 роки може похизуватись стрімкою кар'єрою. Зірка активно бере участь у зйомках для модних глянців та престижних брендів. Окрім цього, саме Вінні запропонували розпочати та завершити перегони "Формули-1".

Читайте також: Ірина Шейк знялася у спокусливій фотосесії і розповіла про труднощі у житті: фото

Не відмовляється супермодель і від пікантних фотосесій, результати яких висвітлює у своєму блозі в соцмережі. Так, Вінні Харлоу показала фото, на яких вона позувала перед камерою у чорній білизні. Зірка продемонструвала свою спортивну фігуру та розкішні форми.

Окрім цього, на її сторінці з'явились знімки в провокативному образі. Зваблива Вінні вбрала мереживну білизну червоного кольору, в якій виднілись її груди. Зйомку модель зробила у стилі 90-их, доповнивши пікантний образ великим магнітофоном на плечі.

Хто така Вінні Харлоу?
Дівчина з Канади, яка стала знаменитою після участі у шоу America's Next Top Model. З 4 років Вінні Харлоу страждає на вітиліго – це порушенням пігментації, коли на шкірі з'являються білі плями. Однак модель змогла перетворити цю особливість у свою сильну сторону.