Модель Вінні Харлоу, яка має порушення шкірної пігментації, є однією з найпопулярніших манекенниць світу. Зірка отримала чималу славу, знявшись для популярних глянців та відомих брендів, відтак стала запрошеною гостею на перегонах "Формули-1" в канадському Монреалі. І, мабуть, пошкодувала про це.

Читайте також: Модель Вінні Харлоу продемонструвала спортивну фігуру у купальнику: фото

Знаменитість спричинила курйозну ситуацію, що надовго запам'ятається прихильникам автогонок. Вінні Харлоу, яка повинна була сповістити про завершення перегонів, зробила це на 69-му колі, а не на 70-му.

На своїх сторінках в соцмережах дівчина одразу ж взялась пояснювати ситуацію розгніваним прихильникам "Формули-1", які вже встигли її назвати "найбільшою невдахою". Вінні Харлоу запевнила, що не винна у курйозній витівці, вона просто зробила те, що сказав їй один із працівників перегонів.

Це не я. Помічник повідомив зарано, щоб я помахала прапором. Але я дуже вдячна, що ніхто не постраждав від цього!
– зізналась Вінні Харлоу.

Читайте також: Кендалл Дженнер посунула охоронця під час фотосесії на Met Gala: відео

Принаймні для одного спортсмена така витівка моделі була неприємною. Даніель Ріккардо, який вирвався вперед на 69 колі, через помилку Вінні Харлоу отримав анулювання показника. Через це замість третього призового місця він посунувся на один щабель, опинившись в п'ятірці кращих.

У мережі вже покепкували з витівки Вінні Харлоу, розмістивши кумедну картинку до коментаря моделі. "Я не маю жодного уявлення, що роблю", – написали автори на кумедному мемі.