Халіма Аден зізналась, що через моделінг вона повинна була піти на компроміс зі своїми релігійними переконаннями, через що вона "втратила себе". Прикладом цьому вона назвала рекламну кампанію American Eagle, де замість хіджабу на голові у неї були джинси. Про це повідомляють у The Daily Mail.

Цікаво Модель Халіма Аден розробила стильний хіджаб з маскою, які можуть носити усі мусульманки

"Чому я дозволила їм вдягнути джинси собі на голову, якщо в той час я носила тільки спідниці та довгі сукні? Я повернулася в свій номер в готелі і просто ридала після цієї зйомки, тому що в глибині душі знала, що це не я. Але я була занадто налякана, щоб говорити про це", – поділилась Халіма. Щодо інших співпраць, то вона позитивно відзначила роботу для б'юті-бренду Ріанни Fenty Beauty.

Вона додала, що за все, що трапилось, може звинувачувати лише себе. Лише в одному вона дійсно звинувачує модну індустрію – це те, що у ній відсутні стилісти-мусульманки, оскільки вони не знають, що робити з хіджабом і "скромним одягом".

Я можу звинувачувати себе за те, що більше турбуюся про можливості, ніж про те, що було поставлено на карту… Тоді я так відчайдушно потребувала будь-якої "репрезентації", що втратила зв'язок із собою,
– заявила Халіма Аден.

Проте у виданні The Business of Fashion повідомляють, що вона готова брати участь в проєктах, які не змусять її йти на компроміс з мусульманською вірою. Її часто, зокрема, непокоїло те, що через зйомки вона повинна пропускати свої молитви.

Що відомо про Халіму Аден?

Халіма Аден прославилася як "модель в хіджабі". Вперше на неї звернули увагу у 2016 році після участі в конкурсі краси "Міс США". Тоді ж їй запропонували підписати контракт із міжнародним модельним агентством IMG Models, після чого у 2018 році вона дебютувала на презентації колекції Yeezy Каньє Веста на Тижні моди в Нью-Йорку. Вже у 2018 році стала першою моделлю в хіджабі, яка потрапила на обкладинку британського журналу Vogue.

Згодом її почали запрошувати для фотосесій у таких виданнях, як CR Fashion Book, Elle, Vogue, Harper's Bazaar, Sports Illustrated. У червні 2020 року Халімі Аден запропонували стати редактором із різноманітності у виданні Vogue Arabia.

Пропонуємо переглянути найяскравіші фото з Халімою Аден: