Що сталось із Дариною Кирилюк

В інстаграмі Дарина Кирилюк опублікувала кадри після її побиття у Туреччині. Модель зізналась, що відпочивала з друзями та своїм бойфрендом на пляжі Момо. Напали на них не інші туристи, а охорона пляжу. Служба безпеки, за словами Дарини Кирилюк, не зважала на стать опонента і травмувала як дівчат, так і хлопців. Під час інциденту дівчина мала панічну атаку.

Дивіться також Ймовірний напад Стріхарського на жінку в ресторані: нардеп усе спростовує – відео

"Я не хочу мовчати і розповім історію, що трапилося зі мною, моїм хлопцем і нашою групою. На нас напала служба безпеки пляжу Момо (Чешме, Туреччина). Чотири дівчини були побиті по обличчю (включаючи мене), і хлопці сильно постраждали... Ми не повинні закривати очі на те, що сталося", – розповіла Дарина Кирилюк, додавши фото після побиття.

Наразі модель звернулась до турецької поліції та зафіксувала факт побиття. Водночас Дарина Кирилюк не розголошує, що стало причиною для нападу охоронців.

Дарина Кирилюк також розповіла, що представники пляжу приховують відео з камер спостереження. За її словами, інцидент намагаються перекрутити, зазначаючи, що насправді хлопець моделі напав на неї.

"Сором вам, брехуни! Ми хочемо, щоб відео з камер спостереження передали вже сьогодні! Те, що пляжний клуб Момо не хоче звільняти нападників, означає, що у них є що приховувати. І вони винні! Я люблю Туреччину, і це прекрасна країна, але дуже сумно, що подібне може статися у ХХІ столітті", – заявила Дарина Кирилюк.

Дарину Кирилюк побили: реакція мережі

Наразі представники пляжного клубу Момо не коментують скандалу. Водночас у коментарях до допису чимало користувачів мережі стали на захист Дарини Кирилюк. зазначивши, що це не прийнятна поведінка охоронців. Та хейтери звернули увагу на те, що дівчина не розповідає про причини побиття.

Водночас міністр культури та туризму Туреччини вже публічно засудив дії охоронців. Мехмет Нурі Ерсой наголосив, що така агресія не має мати місця у курортній Туреччині.

"Я засуджую потворний напад в Чешме в п'ятницю ввечері. Цього не повинно бути в туристичному районі, особливо щодо жінки", – наголосив політик.

Що відомо про Дарину Кирилюк

Дарина Кирилюк народилась в Україні та у віці 18 років почала модельну кар'єру. Першу ж професійну зйомку для красуні організувала її мама, про що дівчина розповіла в одному з інтерв'ю. Тоді Дарина Кирилюк задумалась про підкорення подіуму та втілила все у США. У повнолітньому віці українка підписала контракт з агентством у Лос-Анджелесі та працювала манекенницею в Італії, Німеччині і Франції.

Щодо особистого життя, Дарина Кирилюк має бойфренда, з яким часто публікує спільні фото з відпочинку. Однак імені його наразі невідомо.