Анхела перемогла у "Міс Іспанія" влітку 2018 року. Про це пише видання ABC.

Читайте також: Дискваліфікована "Міс Україна 2018" Вероніка Дідусенко виходить заміж: розкішні фото каблучки

Відомо, що дівчина-трансгендер брала участь у конкурсі краси не вперше: у 2015 році вона також була учасницею "Міс Іспанія", однак перемогу не здобула.

Крім того, у мережі багато користувачів підтримують Понсе і її участь у шоу. Додамо, що сама дівчина допомагає підліткам транссексуальної орієнтації.

Влітку Анхела називала свою перемогу на конкурсі "Міс Іспанія" історичною і додала, що корона переможниці прикрасила її голову в останній день "місяця гордості", який відзначається у червні представниками сексуальних меншин в Іспанії та інших країнах світу.

Нагадаємо, підготовка до фіналу "Міс Всесвіт 2018" вже відзначилась скандалом: у мережі опублікували відео, на якому чути, як американська модель Сара Роуз Саммерс, яка представляє США на конкурсі краси, насміхається з учасниць конкурсу з Азії. Причиною для неполіткоректного зауваження стало те, що красуні погано розмовляють англійською мовою.

Такий коментар американки вже встигли засудити чимало користувачів мережі. Сару Роуз Саммерс звинуватили в надмірності та заявили, що англійська для неї є рідною, інші ж наполегливо вивчають її. Окрім цього, хейтери закидали дівчину питанням, чи знає вона хоча б одну іноземну мову.