До грандіозного фіналу конкурсу "Міс Всесвіт 2018" залишаються лічені дні. Шоу відгримить 17 грудня. Всі конкурсантки вже прибули до Таїланду, де беруть участь у низці благодійних та світських заходів.

Читайте також: Карина Жосан зачарувала своїм дефіле та ввійшла в 20-тку фіналісток "Міс Всесвіт": відео

Однак підготовка до фіналу "Міс Всесвіт 2018" вже відзначилась скандалом: у мережі опублікували відео, на якому чути, як американка Сара Роуз Саммерс насміхається з учасниць конкурсу з Азії. Причиною для неполіткоректного зауваження стало те, що красуні погано розмовляють англійською мовою.

Що ви думаєте про "Міс В'єтнам?" Вона прикидається, що так добре знає англійську мову, а коли ви ставите їй питання після бесіди, вона просто посміхається і киває. "Міс Камбоджа" теж не говорить англійською. Ніхто ж не говорить їхніми мовами,
– з посмішкою та обуренням зауважила Сара Роуз Саммерс.

Такий коментар американки вже встигли засудити чимало користувачів мережі. Сару Роуз Саммерс звинуватили в надмірності та заявили, що англійська для неї є рідною, інші ж наполегливо вивчають її. Окрім цього, хейтери закидали дівчину пиатнням, чи знає вона хоча б одну іноземну мову.

Зазначимо, що попри такі скандальні заяви дівчина продовжує мило посміхатись перед камерою, позуючи поряд з учасницями з Азії.