Все тому, що прикраси були куплені за вкрадені державні гроші, пише Mashable.

В списку дорогоцінностей входить 8,8-каратний діамантовий кулон, вартість якого складає 3,8 мільйонів доларів. Модель доставила усі ювелірні вироби в Міністерство юстиції США у п’ятницю, 23 червня.

Читайте також: Дочку Трампа викликають до суду через підозру у крадіжці

Відомо, що усі коштовності Керр отримала від малайзійського фінансиста Джо Лов, з яким модель зустрічалась у 2014 році.

Джо Лов підозрюють у розкраданні бюджетних грошей

Справжнє ім’я чоловіка Лов Тайк Джо і він є одним із головних підозрюваних у справі щодо великого корупційного скандалу. Фінансиста звинувачують у тому, що він виводив шалені суми із державного фонду 1Malaysia Development Berhad (1MDB), який був створений для економічного розвитку країни.

Загалом з фонду було вкрадено понад 4,5 більйони доларів. Слідство вважає, що Лов діяв спільно із чинним прем’єр-мінстром Малайзії Наджібом Разаком. Обоє чоловіків свою причетність до цієї справи заперечують.

Читайте також: КНДР звинуватила США у крадіжці

Окрім Міранди Керр постраждали також Леонардо Ді Капріо, який віддав картинку Пікассо за 3,2 мільйони доларів та колаж Жана-Мішеля Баскія за 9 мільйонів доларів – це також були подарунки Лова.

Влада США також вилучили права на фільм “Вовк з Волл стріт”, які належать фірмі Red Granite. Її заснував пасинок Разака.