Співачка Міка Ньютон вже багато років живе у Сполучених Штатах разом з чоловіком. Днями зірка висловила бажання повернутися додому.

До слова Амадор Лопес зі сльозами на очах пригадав останнє повідомлення від Ніни Матвієнко

Міка Ньютон приїде до України

Артистка повідомила, що приїде до України вкінці цього місяця. Разом з нею поїде і чоловік – Кріс Сааведра, який не відвідував країну близько 8 років.

Міка Ньютон поділилася, що планує відвідати Львів та Київ.

Ми дуже раді поїхати до України наприкінці місяця! Кріс не був там вісім років. Це буде емоційна подорож! Ми будемо у Львові та Києві,
– розповіла Міка Ньютон.


Міка Ньютон з чоловіком / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про Міку Ньютон

  • Міка Ньютон – українська співачка родом з Івано-Франківщини. У 2002 році вона перемогла на фестивалі "Чорноморські ігри" та підписала контракт з продюсером Юрієм Фальосою. Він вигадав їй псевдонім та переконав виконувати пісні російською.
  • У 2011 році Міка Ньютон представила Україну на Євробаченні та посіла 4 місце у фіналі попри негативні прогнози букмекерів.
  • Після Євробачення артистка виїхала в США, бо отримала вдалі умови для співпраці. Вона планувала жити в Каліфорнії до 2013 року, але залишається там досі. Ще на початку повномасштабного вторгнення Міка Ньютон обіцяла, що приїде в Україну.