Детокс-соки і смузі

Під час отримання соку з овочів і фруктів втрачається приблизно половина харчових волокон, що призводить до запорів і порушення мікрофлори кишечника. До того ж, організм починає страждати від дефіциту калорій. А повна відсутність жування, провокує дратівливість, втому і психічні розлади. Якщо ви не хочете відмовлятися повністю від детокс-соків, зробіть їх частиною свого раціону, а не перетворюйте в монодієту.

Читайте також: Як побороти вечірній голод: незвичайний спосіб

Можна їсти все, але потроху

Думка про те, що можна їсти все, чого тільки душа забажає, але тільки в малих дозах привела до ожиріння у 66% американців. Якщо подивитися на цифри, то можна дійсно злякатися. Наприклад, вживання одній порції морозива кожен коштує 875 додаткових калорій в тиждень, або 3 500 калорій на місяць. Від "порожніх" калорій варто відмовитись взагалі, якщо ви дійсно хочете схуднути.

Їжте часто, але невеликим порціями

Деякі дієтологи запевняють, що потрібно розділити прийоми їжі на 5-6 разів протягом дня. Це допоможе позбутися від почуття голоду і посилити продуктивність організму. Але це не обов'язково так. Деякі дослідження показують, що на метаболізм не те, скільки разів ви їсте, а що ви їсте. Відмінний спосіб схуднути – зосередитися на білках, овочах, здорових жирах і фруктах.

Потрібно повністю відмовитися від жирів

Корисні жири повинні бути в збалансованому раціоні, а от від знежирених продуктів варто відмовитись. Коли з продукту видаляють жир, його часто замінюють цукром для смаку і хімічними речовинами. В кінцевому підсумку ви отримуєте додаткову порцію калорій і цукру, а також хімікатів.