Радісну новину про вагітність улюблениці турецького серіалу всі дізналися ще на початку вересня. Мер'єм розповіла, що в неї народиться дівчинка. Знаменитість також виховує 6-річну дочку Ліру.

Дивіться також Лялька Барбі: Оля Полякова підкорила мережу в прозорому вбранні та з гламурним макіяжем – фото

Ім’я батька дитини акторка не розсекречує. Однак розповіла в одному зі своїх інтерв’ю, що невдовзі виходить заміж. Обранцем знаменитості став американський бізнесмен. Зараз Мер'єм Узерлі разом з коханим проживають в Німеччині.

В останньому дописі знаменитості в інстаграмі, з’явилася добірка кадрів, на яких Мер’єм позує у шовковій фіолетовій сорочці. Акторка неохоче демонструє публіці свій особливий стан, тож фанати радіють навіть таким світлинам.

Відомо, що автором знімків став берлінський фотограф Кріс Гонса, який на своїй сторінці в інстаграмі також опублікував декілька фотографій.

Виконавиця ролі Гюррем у серіалі "Величне століття" позувала у затишній домашній атмосфері. Вона одягнула на тіло лише шовкову фіолетову сорочку. Зірка розпустила волосся та з’явилася перед фотографом практично без макіяжу, лише з нафарбованими губами. Знаменитість змінила кілька ракурсів крупним планом, на одному з яких можна побачити округлий живіт.

Щоб побачити більше фото, гортайте праворуч