Днями представники Paramount Pictures в інстаграмі презентували перший тизер до нового фільму "Крик 5". Культову стрічку будть знімати режисери Меттью Беттінеллі і Тайлер Джиллет. Та головною інтригою досі було питання, чи повернуться актори попередніх стрічок до своїх ролей.

Дивіться також Наскільки змінились актори культової стрічки "Крик"

Автори культового проєкту вирішили розсекретити цю інформацію. За їхніми словами, Нів Кемпбелл, яка зіграла Сідні Прескотт, вже підписала контракт на зйомки.

Я дуже рада повернутися до ролі Сідні Прескотт і знову опинитися в Вудсборо, – прокоментувала Нів Кемпбелл.

Окрім цього, до своїх ролей повернуться Кортні Кокс, яка постане в образі Гейл Везерс, та Девід Аркетт (шериф Дьюі Райл). З'являться і нові персонажі, яких зіграють актори Мелісса Баррера, Джек Квейд і Дженна Ортега. А от хто перевтілиться у маніяка в масці – поки невідомо.

Що відомо про фільм "Крик 5"

Зоймки нової частини фільму "Крик" мали розпочатись ще в травні 2020 року. Однак через пандемію коронавірусу проєкт вирішили заморозити. Наразі невідомо, коли режисери і актори приступлять до роботи, однак знімальний майданчик вже підготували в Північній Кароліні.

Сюжет "Крику 5" поки тримають у секреті. Згідно з попередніми стрічками, Сідні Прескотт, якій вдавалось вижити від нападів маніяка упродовж 4 фільмів, знов зустрінеться з ним віч-на-віч. Подолати навіженого вбивцю візьметься шериф місцевої поліції Дьюі Райл. Окрім цього, за попередньою інформацією, переслідування знов почнуться після того, як в місто повернеться одна з головних героїнь, яка захоче розслідувати колишню справу. У мережі припускають, що мова може йти про Сідні або Гейл. Та чи вдасться головним героям спіймати маніяка в масці і розсекретити його таємниці – залишається загадкою.

Наразі прем'єра фільму "Крик 5" запланована на 14 січня 2022 року. Однак ця дата може змінитись через пандемію коронавірусу.