Відвертою подробицею сімейного життя Оля Цибульська поділилася в інстаграм-профілі. Зараз артистка – брюнетка з короткою стрижкою, проте за 13 років на сцені неодноразово змінювала імідж та вдавалася до відчайдушних експериментів зі стилем.

До теми Оля Цибульська показала архівне фото: як артистка виглядала на початку своєї кар'єри

Так, віддані прихильники пам'ятають зірку білявкою, рудою та зі стрижкою "очікування – реальність", як зазначила сама виконавиця. Вона пояснює це тим, що впродовж музичної кар'єри довгий час шукала себе й врешті-решт знайшла. Цибульська наголошує, що ніколи не прагнула вгодити ані вибагливій публіці, ані коханому поруч.

Мені було начхати на "тобі личить класика", коли хотілось дертих шортів і голих (сідниць, – LifeStyle 24) з-під них. Мені треба подобатись собі і щоб те, що ззовні не заважало внутрішньому шторму,
– написала Оля Цибульська в інстаграм-дописі.

Як реагував чоловік на зміни зовнішності співачки?

Артистка зізнається, що приводом для ностальгічних спогадів стало те, що разом з коханим, якого вона тримає в таємниці й загадково називає Мусік, вони переглядали її фото в закордонному паспорті. На них вона була зі стрілками і без, старша, ніж в реальному житті на 10 років через макіяж, проте чоловік спокійно реагував на зміни зовнішності Цибульської й зараз каже: "Яких різних жінок я любив".

Виконавиця наголошує, що зовнішній вигляд лише підтримує її шторм всередині, який неодмінно відчуває її обранець. Оля Цибульська прагне, щоб він розумів, що "брови відростуть, а моя любов не пройде".

Як змінювалася зовнішність Олі Цибульської