За кілька років президентства Дональда Трампа його чарівна дружина Меланія підкорила весь світ. Жінка вміло підбирає одяг на кожну урочисту чи офіційну подію та доводить, що класичні речі виглядають не застаріло, а навпаки – стильно.

Читайте також: В якому вбранні Меланія Трамп відвідала скорботний захід в США: фото

Вкотре вона це підкреслила на черговій зустрічі. Перша леді взяла участь в обговоренні питання цифрових технологій та кібербезпеки, де постала у стильному картатому костюмі. До вбрання вона підібрала чорний топ та взуття на підборах. Варто зазначити, що перша леді виглядала молодіжно та розкішно водночас.

Після конфузу Трампа на прес-конференції представники Білого дому все більше прагнуть показати, що кібербезпека США – одна з найактуальніших проблем, яку намагається вирішити президентська родина. Так, 19 липня Іванка Трамп виступила на телебаченні з промовою про освітню програму, де підкреслила велику важливість розвитку кібербезпеки. А сьогодні, 20 липня, Меланія Трамп відвідала Microsoft IPC та поспілкувалась з талановитими студентами, що працюють над новими розробками антихакерських програм.