Після політичного турне Європою Дональд та Меланія Трампи повернулись до США. Перша леді продемонструвала стильний і повсякденний образ, вийшовши з літака. В штанах, сорочці та балетках Меланія виглядала розкішно.

Читайте також: Нажахана та схвильована: Меланія Трамп здивувала мережу виразом обличчя після зустрічі з Путіним

Якщо ж перша леді відмінно впоралась зі своєю роботою, демонструючи чарівні образи на офіційних зустрічах та підтримуючи розмову з високопосадовцями, то в глави Білого дому було чимало курйозних ситуацій. То Дональд Трамп запізнився на зустріч з Єлизаветою ІІ та ще й обернувся до неї спиною, то суперечливо відповів журналістам на питання про втручання Росії у вибори США.

Щоб покращити свій рейтинг у США, Дональд Трамп поспішно вирушив вшанувати пам'ять загиблого агента спецслужб Ноула Ремагена, який помер від інсульту в Шотландії. Скорботний захід провели на авіабазі Ендрюс, що в штаті Меріленд. Супроводжувала Дональда Трампа його дружина.

Читайте також: Єлизавета ІІ потролила Дональда Трампа: спостереження користувачів мережі

Чарівна Меланія вбрала для зустрічі з родичами загиблого строгий костюм темно-синього кольору від Michael Kors, вартість якого сягає 2 тисяч доларів. Свій образ вона доповнила білим топом та взуттям на підборах.

За словами експертів, поява Меланії була обов'язковою, адже саме викликає в американців прихильність, а її поява завжди згладжує курйозні ситуації з Президентом.