Про це повідомляє CNN.

Як відомо, у четвер, 26 квітня, Меланія Трамп святкувала своє 48-річчя. Пере її днем народженням Президент США анонсував романтичний сюрприз. Дональд Трамп звернувся до американців з проханням написати листівки першій леді, які він передасть своїй дружині. Оскільки жителі країни з прихильністю ставляться до екс-моделі, вони залюбки підтримали ініціативу глави Білого дому.

Однак крім цього романтичного флеш-мобу, Дональд Трамп не зробив для Меланії жодного подарунку. Таке ігнорування свята Президент пояснив зайнятістю.

Можливо, у мене будуть проблеми. Я надто зайнятий, щоб шукати подарунки. У мене немає презенту, але я подарував їй прекрасну листівку і чарівний букет,
– зазначив Дональд Трамп.

Попри це американці все ж потішили Меланію Трамп кумедним фото. Знімок, на якому перша леді в розкішному костюмі стоїть поряд з Бріджит Макрон облетіла всю мережу. На фото яскраво видно ідеальні форми Меланії та не зовсім привабливу фігуру дружини Президента Франції.

Також американці влаштували ще один сюрприз для Меланії Трамп. В американському музеї мадам Тюссо до дня народження першої леді урочисто відкрили її воскову фігуру з Президентом.