Відколи Дональд Трамп став Президентом США, його дружина гідно виконує роботу першої леді. Попри розкішні вбрання, які Меланія демонструє на всіх публічних виходах, вона всяко підтримує молодіжні проекти, займається копіткою роботою для боротьби з опіоїдами в США та благодійністю.

Читайте також: Розкішна Меланія Трамп вбрала елегантну сукню на офіційний захід: фото

Словенська модель, яка у 2005 році вийшла заміж за Дональда Трампа, стала першою леді США, красою та стилем якої захоплюється весь світ. В день народження Меланії Трамп Сайт "24" підібрав її найефектніші образи.

1. Зустріч з Еммануелем Макроном та його дружиною Бріджит

Вперше Президент Франції Еммануель Макрон з чарівною дружиною Бріджит завітали до США. Сталось це 23 квітня 2018 року. З нагоди такої події Меланія Трамп показала неймовірно ефектне вбрання, зачарувавши весь світ. Перша леді вбрала білий костюм Michael Kors, капелюх з широкими полями Hervé Pierre і витончені туфлі-човники Christian Louboutin синього кольору. Не дивно, що після появи Меланії Трамп вся увага була прикута тільки до неї.


Меланія Трамп: чарівний образ


Меланія Трамп засліпила всіх красою

2. Поїздка до штату Огайо

Поки Дональд Трамп виступав з важливою економічною доповіддю, Меланія відвідала госпіталь в штаті Огайо. До американців перша леді прийшла у розкішному гірчичному пальто. До вбрання екс-модель підібрала гольф та коричневу спідницю. Модний "лук" Меланія Трамп завершила туфлями на підборах з леопардовим принтом та елегантною сумкою.

Читайте також: Меланія Трамп вдало поєднала кольори у новому образі: стильні фото

Фото журналісти зуміли зробити, коли президентське подружжя направлялось до приватного літака. Ефектні знімки підкорили мережу в перший же день публікації.


Меланія Трамп в штаті Огайо

3. Візит до Південної Кореї

Не менш ефектним була поява першої леді США в Південній Кореї. Разом із Дональдом Трампом Меланії відвідала країну в рамках так званого "азіатського туру" Президента.

Під час офіційної поїздки Меланія Трамп засвітила оригінальне пальто фіолетового кольору. Вбрання мало незвичний крій, що привертало увагу всіх оточуючих. Стильний образ Меланія Трамп завершила синіми туфлями на підборах та елегантною зачіскою.


Меланія Трамп у Південній Кореї

4. Зустріч з королем та королевою Йорданії

Королева Ранія та король Абдулла ІІ приїхали до США у квітні 2017 року. Головною метою їхнього візиту було обговорення питань війни в Сирії. Попри важливість зустрічі перші особи двох країн вели ще й світські бесіди.

Читайте також: Меланія Трамп показала чарівне фото з чоловіком

Для офіційної зустрічі йорданських гостей Меланія Трамп вбрала елегантний костюм зеленого кольору, в якому затьмарила чарівну королеву Ранію. Стильне вбрання з чорним паском перша леді доповнила туфлями на підборах та розкішною укладкою. Щаслива посмішка Меланії Трампт і теплий прийом не могли не запам'ятатись королівській сім'ї.


Меланія Трамп і королева Ранія у Вашингтоні


Король та королева Йорданії відвідали США

5. Поїздка до Флориди

Навіть звичайні повсякденні "луки" першої леді США просто вражають елегантністю. Для звичайної поїздки до Флориди, де подружжя Трампів має сімейний готель, Меланія Трамп засвітила дивовижне червоне вбрання. Стильні окуляри та бежеві туфлі на підборах додали образу елегантності.


Стильний образ Меланії Трамп


Ефектна Меланія Трамп