Зустріч двох президентів прикувала увагу всіх світових ЗМІ. Та поки експерти обговорювали важливість перемовин та їх перебіг, у мережі оцінили елегантні вбрання перших леді, які підкорили витонченістю.

Читайте також: Меланія Трамп та Бріджит Макрон засвітили кардинально різні образи: фото

Так, знана модниця Меланія Трамп зуміла здивувати прихильників, не вбравши одну з розкішних суконь. Вона зустріла гостей у класичному штанному костюмі з подовженим піджаком та білій сорочці. Ніжно-рожеве вбрання перша леді США обрала з колекції Calvin Klein та доповнила його білими туфлями-човниками. Окрім цього, Меланія Трамп трішки порушила протокол, розстебнувши верхні ґудзики своєї сорочки.

Водночас Агата Корнхаузер-Дуда постала перед камерою у витонченій чорно-білій сукні з асиметричним вирізом. Свій образ вона доповнила туфлями-човниками та прикрасами.

Чудово, що президент Польщі і його дружина тут. Я з нетерпінням чекаю розмови з пані Дудою про дітей і про те, з чим вони стикаються в нашій країні і в Польщі. Ми обговорювали це під час нашої першої зустрічі і будемо продовжувати цю особливу тему зараз,
– анонсувала перед журналістами Меланія Трамп.


Дональд і Меланія Трамп у Білому домі / Instagram / @flotus


Перші леді Польщі та США / Instagram / @flotus


Меланія Трамп і Агата Дуда / Instagram / @flotus