Європа відзначає 75-річчя висадки союзників у Нормандії під час Другої світової війни. Так, 5 червня у Великобританії влаштували парад, в якому взяла участь королева Єлизавета ІІ, а 6 червня пам'ятні заходи відбулись у Франції.

Читайте також: Розкіш по-американськи: Меланія Трамп засвітила приголомшливу сукню

Американське подружжя Дональд та Меланія Трамп вирушили до країни на президентському гвинтокрилі. Там на них чекали Еммануель Макрон та його чарівна дружина Бріджит. Та не зустріч двох політиків викликала резонанс у мережі, а вбрання перших леді.

Так, Меланія Трамп дотрималась етикету та обрала для скорботної події класичне чорне пальто і сукню. Свій образ вона доповнила туфлями-човниками і масивними сонцезахисними окулярами. А от Бріджит Макрон красувалась поряд з Меланією у світлій сукні та пальті. Вбрання прикрашали золотисті ґудзики, які додали розкоші до образу французької першої леді. Таким чином впливові жінки продемонстрували кардинально різні образи, які у мережі охрестили "інь та янь".

У рамках заходів Дональд та Меланія поклали квіти на могили загиблих військових, які під час Другої світової війни віддали своє життя. Також вони взяли участь у параді, де прочитали спільну молитву.