Днями Меланія Трамп разом з волонтерами востаннє прикрасила Білий дім до різдвяних свят. Красивий декор вона вирішила продемонструвати талановитим дітям особисто. Фото з екскурсії резиденцією президента у Вашингтоні з'явились в інстаграм-профілі першої леді країни.

Цікаво Меланія Трамп прикрасила Білий дім до Різдва: казкові фото та відео

Гостями Білого дому стали юні художники, які допомогли майстрам створити різдвяне оформлення на тему "Америка прекрасна". Діти були в захваті від казки, яку вдалось втілити в резиденції. Вони з захопленням розглядали декор і ялинкові прикраси.

"Яка радість проводити час із такою кількістю талановитих молодих художників. Ви повинні пишатися тим, що ваші прикраси будуть чудово виглядати в Білому домі", – написала Меланія Трамп.

Образ Меланії Трамп

Для заходу вона обрала картате чорно-біле пальто довжиною до колін, яке фантастично підкреслювало фігуру. Його перша леді США одягла на стриману сукню чорного кольору. Look довершили замшеві туфлі-човники на високій шпильці, в яких вона почувалась комфортно.

Безумовно, Меланія Трамп зустрічала юних гостей з бездоганною укладкою – легкими голлівудськими локонами, та вишуканим макіяжем з акцентом на очі. Попри те, що діти дотримались карантинних заходів та з'явились в Білому домі в захисних масках, сама перша леді знехтувала обмеженнями.


Меланія Трамп у картатому пальті / Фото з інстаграму


Меланія Трамп у картатому пальті / Фото з інстаграму


Меланія Трамп у картатому пальті / Фото з інстаграму