27-річна американська співачка у відвертому інтерв'ю для видання Variety розповіла про те, як карантин позначився на її житті. Як з'ясувалося, ізоляція пішла на користь Майлі Сайрус, адже вона почала стежити за своїм здоров'ям та в останні пів року відмовилася від алкоголю та легких наркотиків.

Читайте також Бойфренд Майлі Сайрус заговорив про одруження: чи варто зірці чекати каблучку від коханого

У листопаді минулого року зірка пережила складну операцію на голосових зв'язках, після якої їй заборонили співати. Впродовж чотирьох тижнів вона не могла навіть розмовляти, а тривала ребілітація виключала можливість вживання спиртного. Тверезий спосіб життя Майлі Сайрус розцінила як виклик й вирішила не зупинятися на досягнутому, аби розвивати свою музичну кар'єру.

Спочатку мій тверезий спосіб життя дійсно стосувався тільки операції, але в останні пів року я твереза, як ніколи, і не збираюся зупинятися,
– наголосила артистка.

Зараз Майлі Сайрус подобається прокидатися на всі 100 без похмілля. Вона усвідомила, що веселитися й розважатися можна й без алкоголю, хоча в юності була переконана в протилежному.

Чому Майлі Сайрус залежала від алкоголю?

Впродовж багатьох років зірка не відмовляла собі в можливості розслабитися, вживаючи алкоголь чи легкі наркотики. Проте причиною такої поведінки, як запевняє сама Майлі Сайрус, стало виховання та непросте дитинство батьків, які мають проблеми з психічним здоров'ям та залежності.

Так, мати співачки відчувала себе покинутою та прагнула довести, що варта любові, адже її вдочерили. А батьки тата розлучилися, коли йому було лише 3 роки, тому він виховував себе сам. Майлі Сайрус переконана, що саме ці дитячі травми її рідних перейняла вона й сама. До слова, батьки виконавиці досі "іноді не проти закурити косячок", хоч їхня знаменита донька заявляла: "Ті, хто курять травку, ідіоти".