На початку жовтня співачку госпіталізували до одного зі шпиталів Лос-Анджелеса із тонзилітом. Майлі Сайрус перебувала в окремій палаті приватної клініки. Її мама по-справжньому піклувалася про доньку – розчісувала волося, як в дитинстві, і завжди була поряд. Співачку встигли навідавати стиліст Бредлі Кеннет та фотограф Майлі Сайрус. Її бойфренд Коді Сімпсон прийшов до шпиталю з гітарою та навіть присвятив коханій пісню.

Читайте також: Майлі Сайрус потрапила до лікарні: перші фото артистки

Крім запалення горла в лікарі повідомили Майлі про проблеми з голосовими зв'язками. Зірка вирішила не зволікати і дослухалася до порад лікарів. Їй зробили операцію.

Зараз 26-річна Майлі Сайрус проходить курс реабілітації, саме тому їй заборонили співати і навіть розмовляти. Ці обмеження триватимуть щонайменше два тижні. Але роботу над своїм новим альбомом співачці доведеться відкласти до наступного року.

Майлі Сайрус змінила лікарняну палату на рідні стіни й продовжила піклуватися про своє здоров'я вдома. Співачка почувається добре. Про це можуть свідчити принаймні її активні заняття спортом, якими вона ділиться у соціальних мережах.

Голос на відпочинку, а тіло – ні,
– прокоментувала Майлі Сайрус.


Майлі Сайрус займається спортом під час реабілітації / Instagram /@mileycyrus