23 січня творці шоу анонсували, хто ж увійде до трійки ведучих (журі), окрім Ектора. Колегами шеф-кухаря родом із Колумбії у проєкті стануть Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський. Перший випуск 2 сезону проєкту "Мастер Шеф. Професіонали" розпочнеться 29 лютого.

Читайте також: Холостяк 10 сезон: дата виходу шоу і перший тизер проєкту

Що відомо про нових ведучих "Мастер Шеф. Професіонали"?

Ольга Мартиновська – переможниця третього сезону шоу "Мастер Шеф". До участі в шоу Ольга працювала флористом, менеджером у банку, офіціантом на урочистостях у Франції. Після перемоги в проєкті дівчина скористалася можливістю навчання в французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, а потім повернулася в Україну. Була суддею на "Мастер Шеф діти", а також фуд-продюсером 5 сезону "Мастер Шефа".

Володимир Ярославський – кулінар з 23-річним стажем, з яких 15 років працює шеф-кухарем. Керуючий та співвласник київського ресторану Lucky, бренд-шеф магазину Good Wine, а також шеф-амбасадор постачальників морепродуктів Аляски Alaska Seafood. Володимир був суддею дев’ятого сезону шоу "Мастер Шеф" і впорався зі своєю місією на відмінно. Тепер глядачі зможуть спостерігати за його роботою у новому сезоні проєкту.