Перший відеотизер проекту "Холостяк" 10 сезон з'явився на телеканалі "СТБ" 21 січня. Зважаючи на те, що цього року глядачі шоу не мали можливості проголосувати за бажаного холостяка у проєкті, напруга навколо головного героя лише зростала.

Цікаво! Холостяк 10 сезон 1 випуск: як дівчата дивували Максима Михайлюка і кому вдалося його роздягнути

Новим холостяком став пілот та власник льотної школи в Америці Макс Михайлюк. За словами творців шоу, після того, як чоловік побудував успішну кар'єру, він усвідомив, що не знайшов кохання, тому вирішив випробувати долю на проєкті "Холостяк". У відеоролику під назвою "Неземний холостяк" можна трішки познайомитися із холостяком.

Холостяк 2020 Україна: дивитись промо сезону онлайн

Читайте також: Максим Михайлюк – головний герой реаліті-шоу Холостяк: що про нього відомо

Що відомо про шоу "Холостяк"?Це реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі "СТБ". Шоу є українською адаптацією американського проекту "The Bachelor". У кожному випуску головний герой зустрічається з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час зустрічей дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток. На церемонії троянд кожного випуску з холостяком прощається одна, а то й більше дівчат, а головна володарка серця холостяка отримує квиток у щасливе спільне життя з коханим.