Чуттєвий допис з'явився на особистій сторінці Маші в інстаграмі. Вона подякувала медикам за їхню наполегливу працю і наголосила, що цей рік називає їхнім іменем.

Читайте також Маша Єфросиніна замилувала мережу селфі з чоловіком: романтичний кадр

Маша Єфросиніна подякувала лікарям

"Цілодобове виття сирен раніше в мене асоціювалося лише з Нью-Йорком. Містом, яке ніколи не спить. Це виття там завжди було розбавлена шумом мегаполісу, гуркотом вантажів та нескінченною їздою автомобілів. У Києві цей звук я тепер також чую постійно. Але він не розбавлений нічим – тільки сирени швидкої допомоги", – написала ведуча.

Єфросиніна зазначила, що ця публікація не присвячена жодному святу. Просто раптом їй стало соромно, що раніше вона вголос не казала про те, що всі ці місяці серце розривається за наших лікарів. Вони борються за нас, наших рідних і близьких цілодобово вже 9 місяців.

Скільки з них померли, скільки вичерпалися, скільки втомилися на життя вперед. На них гонять, у них вимагають, їм плачуться, їх молять, до них біжать. Навряд чи, в моменті в них запитують, як вони себе почувають,
– написала Маша.

Вона поділилася, що бачить їх колосальну спільну віддачу, нелюдську втому і дикий відчай. Вони працюють у жахливих умовах, а часто і взагалі без умов взагалі. Але працюють.

Я не знаю, про що ви думаєте щодня, мої дорогі лікарі! Боюся знати. Мені відомо одне – ми всі опинилися у ваших руках, коли зіткнулися з новою реальністю. Скоро всі почнуть робити підсумки року. Але цей рік я називаю вашим ім'ям. Ви – мій особистий символ самовіддачі. І вибачте, що не сказала цього раніше…
– зазначила в публікації Маша Єфросиніна.