Спогадами про трагічно загиблу колегу поділилася завуч Житомирської школи №33 Наталя Дзюмага, передає "Обозреватель".

Читайте також: Зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська загинула у ДТП: біографія і найкращі виступи акторки

Марина Поплавська викладала у дітей українську мову та літературу.

"Ми завжди йшли їй назустріч, і ставили в розклад уроки на понеділок і вівторок, у неї було шість годин. Їй так було зручно, і два дні вона проводила з дітьми", – розповіла завуч.

Вона відзначила, що уроки у загиблої артистки спокійними назвати не можна, а діти захоплювалися нею.

Веселі відступи були завжди, я під дверима не слухала, але там завжди було весело. Діти були в захваті від неї. Та й в учительській Марина часто щось веселе розповідала колегам. Вона двадцять років пропрацювала тут, у школі. У неї своєї сім'ї не було, батьки померли років 5-6 назад, залишилася сестра та племінниця. Для нас це величезна втрата,
– наголосила Наталя Дзюмага.

Окрім викладання, Марина Поплавська встигала вести у школі драматичний гурток, і до всіх свят ставила зі школярами спектаклі.

"Діти її обожнювали. Навіть не знаю, як вони сприймуть її трагічну смерть", – додала завуч.

Нагадаємо, 20 жовтня вранці на Київщині автобус із акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. Внаслідок ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська. Окрім того, постраждали та були госпіталізовані актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко та Єгор Крутоголов.

Хто така Марина Поплавська?Акторка програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок", співачка, популярна ведуча, редактор української асоціації КВН. Була капітаном команди КВН "Дівчата з Житомира". Також працювала вчителькою української мови та літератури в школі.