Автором нових знімків 54-річної акторки стала американська мисткиня Ліз Коллінз. Стилістом образів для фотосесії стала Maya Zepinic, яка підібрала Джилліан Андерсон речі таких преміальних марок, як Bottega Veneta, Petar Petrov, Le 17 Septembre, Ninety Percent, Gucci, Michael Kors, Le Kasha, Jimmy Choo та Aeyde. Затишні светри, теплі пальта, трендові топи та взуття – все це можна взяти на замітку для весняно-літніх образів, які продемонструвала акторка.

Пікантно Не в стилі скромної Діани: зірка "Корони" Емма Коррін показала оголене тіло у зйомці 18+

Зйомка відбулась у будинку, де на кадрах можна побачити красиву гру тіней від західнього сонця.


Джилліан Андерсон у глянці Porter / Porter, Ліз Коллінз

В інтерв'ю для глянцю зізналась, що перед тим, як виконувати роль Маргарет Тетчер у серіалі "Корона" 4 сезон, вони прочитала багато літератури і подивилась багато відео, аби перейняти дикцію та рухи знаменитої політикині Великої Британії.

"У неї була особлива інтонація, коли вона розмовляла з її чоловіком Денісом, і у неї була інша інтонація, коли вона розмовляла з Кабінетом міністрів. Також вона по-іншому розмовляла та жартувала з міністрами, а під час розмов на партійних конференціях у неї була схильність трохи підняти настрій і трохи проповідувати. Я хотіла отримати баланс всього цього, а не занадто захоплюватися використанням різних версій її голосу для різних сцен", – розповіла Андерсон.

Джилліан Андерсон у глянці Porter: фото / Porter, Ліз Коллінз

Незважаючи на те, що вона була найкращим кандидатом на роль прем'єр-мініста країни, режисер серіалу – Пітер Морган – обговорював з акторкою цю роль лише під час знімального процесу. Ще підписавши контракт, пара взяла за правило не обговорювати її сцени передчасно – і їм двом від цього було комфортно. Також, незважаючи на ліберальні погляди Джилліан, вона не у всьому погоджується з політикою консервативної Тетчер, і особливо через те, що її дії не завжди подобались самим британцям, зокрема, її сім'ї.