Романтична весільна подорож для закоханих запам'ятається на все життя, адже саме під час неї вони обмінялися обітницями і пообіцяли кохати один одного все життя. Проте артистка MamaRika зізналася шанувальникам, що залишила своє прізвище після одруження та пояснила причину такого рішення. Про це вона розповіла на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також: MamaRika показала розкішне відео з весілля та поділилась проблемами, які були у неї з чоловіком

Зірка зізналася, що вони з коханим планували розписатися до поїздки в Таїланд, проте в останній момент вирішили зробити по-іншому. За кілька днів до вильоту пара подала заяву в один із сервісів, який допомагає зареєструвати шлюб за день.

MamaRika зізналася, що була першою жінкою у своїй родині, яка вирішила взяти прізвище чоловіка. Проте все виявилося не так просто, адже подружжя летіло за кордон більше ніж на 2 тижні і в такому випадку потрібно було переробляти всі документи, а часу на це не було.

Потрапити у тайську в'язницю не входило у наші плани, тому, в засмученому настрої, ми прийняли цей факт як данність і залишилися кожен при своєму прізвищу. Я пообіцяла, що після повернення одразу виправимо це неподобство,
– розповіла артистка.

Вже наступного ранку після подання заяви, закохані MamaRika та Сергій в спортивному одязі зареєстрували свою сім'ю та обмінялися каблучками.