Ілона Гвоздьова у сторіс на особистій сторінці в інстаграмі показала, як разом із мамою пішла до косметолога. Найрідніша танцівниці вирішила зробити ін'єкцію краси.

Дивіться також У красивому вбранні серед засніженого лісу: Ілона Гвоздьова показала зимову казку – фото

Ілона Гвоздьова з мамою в косметолога

Мама хореографині у 62 роки наважилася на те, щоб підколоти губи. Цей процес Ілона висвітлила у своїх інстаграм-сторіс. Гвоздьова зізналася, що вперше була присутня на процедурі збільшення губ та розповіла, що результат виправдав всі очікування її матусі. Губки стали наповненими і, як сказала мама танцівниці, повернулися у ту форму, яку мали 10 років тому.

Моїй мамі 62 роки і вона нарешті наважилася,
– сказала Ілона.

Танцівниця додала, що лікар, у якого була її мама, порадив їй також робити ін'єкції. Проте Гвоздьова зазначає, що поки що їй подобається свій зовнішній вигляд. Але знаменитість не заперечує, що у майбутньому у неї може виникнути бажання все-таки зробити ін'єкцію краси.

"Це приваблива пропозиція, але одразу згадала шокуючі історії жертв пластики і їхні жахливі фарфорові, спотворені, набряклі обличчя. Зваживши всі "за" і "проти", можу сказати одне: якщо вже погоджуватися на такі процедури, то лише у перевірених фахівців, де є абсолютна впевненість в якості роботи і препарату. І головне – вміти вчасно зупинитися", – поділилася Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова з мамою в косметолога: відео