Волт Дісней влаштував справжній переворот у світі кінематографа. Найцікавіші факти з життя великого мультиплікатора розповідає 24 канал.

Читайте також 20 найкращих фільмів 2020 року за версією видання IndieWire

Цікаві факти з життя Волта Діснея

  • Протягом усього робочого життя Волт Дісней отримав рекордну кількість "Оскарів" – 26.
  • Відомий мультиплікатор міг розрізняти приблизно 1,5 тисячі відтінків кольорів (ліміт пересічної людини до 200).
  • Літній сусід Діснея, доктор Шервуд, підштовхнув його стати художником. Адже саме він дав Волту Діснею перші 25 центів за його малюнок коня, коли той ще був дитиною.
  • Під час Першої світової війни неповнолітньому Волту Діснею відмовили у службі. Але йому вдалось стати водієм санітарної машини Міжнародного Червоного Хреста у Франції.


Персонажі з компанії The Walt Disney Company стали улюбленими для багатьох дітей / Фото vogue.ua

  • Мультфільм "Білосніжка та 7 гномів" – став першим повнометражним анімованим фільмом Волта Діснея. Її створювали протягом 3-х років понад 570 художників-мультиплікаторів.
  • Ще на початку 20-х років минулого століття Волт Дісней вже випускав чорно-білі німі анімації. Але мультиплікатор майже одразу вирішив почати роботу над випуском звукового мультфільму. Мікі Маус став першим персонажем, який заговорив з екрана! До речі, його озвучував сам Волт Дісней.
  • Після смерті Діснея у жодному фільмі чи мультфільмі від компанії The Walt Disney Company не з'являлися сигарети. Адже він помер від раку легенів.


Мікі Маус перший, хто заговорив з екранів / Фото birdinflight.com

  • "Історія менструації" був випущений у 1946 році за підтримки компанії Kotex, виробника гігієнічних товарів для жінок. Анімаційний фільм показували на лекціях з ведення здорового способу життя.


Волт Дісней помер від раку легень / Фото oringo.com.ua

Коротка біографія Волта Діснея


Волт Дісней народився 5 грудня 1901 року. Уся його родина вважала, що він повинен стати актором. Але Дісней почав займатись мультиплікацією. Згодом він заснував компанію, яка дотепер перетворилась на медіаімперію The Walt Disney Company.
Як режисер Дісней зняв 111 фільмів, був продюсером ще 576 кіноробіт.