Попдіва неодноразово ставала музою для культового французького дизайнера Жана-Поля Готьє, який завершив свою успішну десятирічну кар'єру на теренах модної індустрії. Над її сценічними образами працювали найпрестижніші Будинки мод. У повсякденному житті Мадонна віддає перевагу не менш вишуканим вбранням.

Читайте також: Джіджі Хадід обрала кардиган від українського бренду: фото

У рамках феєричного туру в співачки заплановано одразу вісім концертів у Лондоні. У перервах між репетиціями та виступами в London Palladium зірка вирішила на власні очі побачити експозиції сучасного мистецтва. Вона відвідала виставку французької живописниці та фотографа Дори Маар в галереї Тейт Модерн.

Світлинами з прогулянки Мадонна поділилася з фоловерами на сторінках свого інстаграму. Виконавиця була одягнена у стильний піджак з синьо-білим квітковим принтом від французького дому Louis Vuitton. Такий look знаменитість поєднала з капелюхом від українського дизайнера Ruslan Baginskiy.


Мадонна у капелюсі українського дизайнера Ruslan Baginskiy / Instagram / @madonna


Мадонна у капелюсі українського дизайнера Ruslan Baginskiy / Instagram / @madonna

Варто наголосити, що Мадонна – одна з перших світових знаменитостей, які одягнули головні убори від Ruslan Baginskiy. У її гардеробі чимало дизайнерських капелюшків від українського бренду.