Любителька екстравагантних образів та епатажних виходів вирішила привернути увагу до коронавірусу власним тілом. Мадонна поширила ролик, на якому позує цілком оголеною у молочній ванній з пелюстками троянд. Вона постала без макіяжу та укладки, проте прикрасила своє тіло коштовним намистом, сережками та браслетом.

До теми Мадонна переспівала свій найвідоміший хіт вдома: до чого тут смажена риба

У романтичній атмосфері співачка висловилася про коронавірус, який нещадно наражає на небезпеку та забирає життя людей по всьому світу незалежно від статусу в суспільстві. Мадонна зауважила, що перед вірусум всі рівні й ніхто не може здогадатися, де на нього чатує небезпека. Саме тому вона закликала не нехтувати своїм здоров'ям та залишатися вдома.

Covid-19. Йому байдуже, наскільки ти багатий, знаменитий, дотепний і розумний, де ти живеш, скільки тобі років і які історії ти можеш розповісти світу. Найразючіше те, що він робить нас рівними як ніколи. І якщо цей корабель піде на дно, ми потонемо всі разом,
– пояснила попдіва.

У час самоізоляції Мадонна залишається зі своїми дітьми у власному будинку в Лондоні. Вона розповіла, що читає, створює нову музику, працює у саду та не забуває про спілкування з друзями.

У світі зафіксовано майже 344 000 випадків зараження коронавірусом. Майже 15 000 людей померли, майже 100 000 одужали. Топ-5 країн за кількістю підтверджених випадків: Китай, Італія, США, Іспанія та Німеччина.