Попдіві довелося скасувати свої шоу Madame X у французькій столиці через пандемію коронавірусу. Мадонна, як і всі світові зірки, опинилася на вимушеному карантині. Проте вона продовжує тішити фанів своєю творчістю навіть в умовах самоізоляції.

Читайте також Зірка "Кримінального чтива" висміяв масові покупки у розпал коронавірусу: кумедне відео

На особистій сторінці в інстаграмі співачка опублікувала дотепне відео, на якому переспівала свій знаменитий сингл Vogue. Якщо в оригінальній версії вона закликала потанцювати під запальну музику, то в оновленій – акцентує на продуктах харчування: "Давай, давай поїмо трохи смаженої риби... Давай, танцюй, бо макаронів більше немає".

Зірка натякнула на те, що американці масово скуповують продукти через паніку в розпал пандемії. У дотепному ролику вона постала без макіяжу в буденному образі – обтислому спортивному одязі, а замість мікрофона взяла до рук гребінець.

Життя в особливі часи,
– прокоментувала Мадонна.

Мадонна – Vogue: дивіться відео онлайн

Станом на 21 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 11 402 людини. Загальна кількість інфікованих – 275 452 людини по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 88 тисяч людей.