Головні убори від Руслана Багінського довершують брендові look голлівудських зірок та стають ефектними елементами зйомок для престижних глянців. Вкотре в капелюхах українського дизайнера з'явилась 62-річна співачка Мадонна. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала відео в сміливому образі, а відомий модельєр розповів про співпрацю з культовою виконавицею.

Ви повинні це побачити Мадонна показала 6 дітей та молодого бойфренда: рідкісне відео родини

Мадонна в капелюхах від українського дизайнера

У розкішному будинку в Беверлі-Гіллз співачка зняла нове відео з зухвалими танцями. Перед камерою вона постала у вбранні від відомого італійського будинку моди Schiaparelli. На ній елегантне довге пальто темно-синього кольору, оздоблене коштовною фурнітурою. Воно фантастично підкреслює фігуру зірки. Пальто артистка поєднала зі штанами з блакитним принтом і шкіряними рукавичками.

З аксесуарів Мадонна обрала численні прикраси, діамантові грілзи від американського бренду Gabby Elan Jewelry та baker boy cap від Руслана Багінського. Один з капелюхів – модель з осінньої колекції дизайнера, інший створений на замовлення з вишитою кристалами літерою M.

Модельєр Руслан Багінський розповів, що його капелюхи Мадонна полюбила після зйомки для Vogue Italia. Саме для глянцевої фотосесії знаменитості виготовили кастомний baker boy cap з кристалами. Відтоді співачка регулярно поповнює свій гардероб головними уборами українського бренду.

"Влітку 2018-го наш асистент з валізою головних уборів полетів в Лісабон, щоб встигнути на зйомку Vogue Italia з Мадонною. Про кавер-сторі фотографів Мерта Аласа і Маркуса Піггота і наш кастомний капелюх тоді написали всі, а Madame X стала неофіційним амбасадором RB – у мене вдома немає стільки моїх головних уборів, як у неї в Португалії", – зізнався Руслан Багінський.