Прокат нової "Людини-павука" в технології IMAX завершується 19 липня, тому часу глянути фільм з найчіткішою картинкою залишилось обмаль. А ми за той час розповімо вам, чому "Людина-павук: повернення домому" – одна із найкращих прем’єр літа. Якщо коротко, то справа у гуморі.

Читайте також: "Трансформери: Останній лицар" – красива картинка і безглуздий сюжет

Хоча фільмів про Павука зняли чимало, ця стрічка виграє завдяки типовому для Marvel стилю розповіді. Їхній Пітер Паркер справді школяр по всіх параметрах: він веде відеоблог, абсолютно безтурботний і думає виключно про те, як красиво вписатися в команду Месників. Енергійність цього хлопчини підкуповує і виглядає дуже милою.

Хоча ми бачимо на екрані стандартні проблеми підлітків, як то юнацька закоханість чи брак уваги та визнання від моральних авторитетів, нетерпимість до правил, "марвелівський" Паркер виглядає свіжим, ніскілечки не нудним і дуже живим персонажем. Наважимось сказати, що кращого Спайдермена, аніж Том Холланд, кіноекрани ще не бачили.

Якщо ви боїтесь, що в історії про становлення цього супергероя більше немає що побачити – дарма. Marvel вміє знімати кіно. А цього разу вийшло особливо тепло. Якраз так, ніби блудний син нарешті повернувся додому, де його довго і трепетно чекали.

Пітер Паркер активно старається завоювати прихильність Тоні Старка (Залізної Людини з Месників) і стає в цьому неймовірно нав’язливим. Подвиги хлопця починаються на рівні порятунку заблукалих в місті бабусь і завершуються повноцінним геройським вчинком. Паралельно спайдермен веде звичне життя підлітка: збирає з другом іграшкову зірку смерті і нерівно дихає до місцевої красуні.

Не менш вдалим в новому фільмі про Пітера Паркера вийшов антагоніст. Мотиви Едріана Тумса зрозумілі і доволі логічні. Антигерой показаний з такого ракурсу, що важко йому не співпереживати. В його діях немає тупого "я поганий, тому хочу щоб всі навколо страждали". Майкл Кітон чудово виглядає в ролі Стерв'ятника і доповнює і без того хороший фільм.

З новим павуком можна добряче посміятись, а хронометраж у більш ніж дві години сприймається оптимальним і не затягнутим. Рейтинг стрічки на IMDb хороший – тверда 8. А ми б оцінили фільм ще краще. "Людина-павук: повернення домому" – обов’язковий до перегляду фільм цього літа, який мало кого залишить невдоволеним.

P.S. Не забудьте залишитись в залі на титри, бо в них сховані бонусні ролики, як це завжди буває у Marvel.

Також у кіно: "Розваги дорослих дівчат": що робити з мертвим стриптизером?