У грудні традиційно починають підбивати підсумки року. Журнал People визначився з іменами тих осіб, які зробили найбільший вплив і присудив їм знання "Людина 2020 року". До рейтингу потрапили одразу чотири медійні персони – співачка Селена Гомес, актор Джордж Клуні, актриса Реджина Кінг і головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі.

Цікаво Найпопулярніша музика 2020 року: рейтинг від Spotify

"Святкування 2020 року? Багато хто може вважати, що нам слід просто затамувати подих і сказати, що це був найскладніший рік цього століття. Але ми думаємо, що у нас все ще є причини підняти келих", – йдеться в повідомленні.

"Люди 2020 року" за версією журналу People

Селена Гомес

У виданні наголошують, що 2020 року співачка випустила третій студійний альбом Rare, стала ведучою кулінарного шоу Selena + Chef. У липні вона передала свій інстаграм-профіль руху Black Lives Matter, згодом заснувала власний б'юті-бренд Rare Beauty і зголосилась зібрати фінансову допомогу в розмірі 100 мільйонів доларів для підтримки психічного здоров'я американців.

Джордж Клуні

59-річний голлівудський актор ввійшов до рейтингу як благодійник. Він підтримував захист прав людини та пожертвував понад 1,6 мільйона доларів на боротьбу з коронавірусом та ліванським благодійним організаціям після смертельного вибуху в Бейруті.

Реджина Кінг

Американській акторці та режисерці присудили звання "Людина 2020 року" за публічні заклики припинити свавілля поліції та підтримувати людей, які опинились на межі бідності через пандемію коронавірусу.

Ентоні Фаучі

"Доктор Ентоні Фаучі став лікарем, якого Америка потребувала 2020 року, забезпечуючи постійне керівництво під час пандемії. Попри те, що він та його родина отримували смертельні погрози, він залишався на передовій, заспокоюючи нас у бурхливі часи відданою державною службою, незламним здоровим глуздом", – йдеться в джерелі.