Астрологи розповіли, з якими знаками зодіаку у Стрільців складуться найкращі стосунки. Серед них Овен, Терези, Лев та Близнюки, пише 24 Канал.

До речі Сумісні на 100%: 2 знаки зодіаку, які найкраще підходять Ракам

Овен

Овен прекрасно підходить Стрільцю. У них може розвинутися справді глибокий зв'язок, адже Стрілець відповідає тому ідеалу, який так шукає Овен. Окрім того, народжені під цими сузір'ями активні, люблять подорожі та спілкування. Разом вони насолоджуватимуться життям.

Гороскоп для Овнів

Близнюки

Близнюки та Стрілець – протилежні знаки, втім, кожен з них має в собі те, чого не вистачає іншому. Представники цих знаків невтомні та знайдуть багато спільних інтересів. Разом Стрілець та Близнюки здатні зробити неможливе.

Гороскоп для Близнюків

Терези

Цей союз – приклад того, як притягуються та уживаються протилежності. Терези та Стрілець справді фантастична пара. Вони налагодять справи одне одного. У стосунках гармонійно все, тож ці знаки добре сумісні.

Гороскоп для Терезів

Лев

Лев випромінює креативність, що дуже захопливо для Стрільця, який завжди намагається дізнатися більше. Їхня сумісність надзвичайно висока. Народжені під цими знаками мають схожі погляди на життя та прекрасно розуміють одне одного.

Гороскоп для Левів