Редакція LifeStyle24 знову підготувала для вас гороскоп для стосунків на весь тиждень. Чим цього разу він здивує та як складуться стосунки різних знаків Зодіаку – читайте любовний гороскоп на тиждень.

Зверніть увагу Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків Зодіаку: яким буде ваше особисте життя

Любовний гороскоп на тиждень

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп для Овна на тиждень 10 по 16 січня 2022

Овни цього тижня будуть почуватися неоднозначно щодо особистого життя. З одного боку, вам захочеться вирішити всі конфлікти у стосунках, а з іншого – вам не захочеться сваритися, а просто побути поруч з коханою людиною. Астрологи радять вам трохи повеселитися та уникати важких розмов на вихідні.

Водночас особисте життя самотніх Овнів залежить лише від них самих. Якщо ви хочете нових стосунків, то варто частіше виходити з дому та знайомитися з людьми. Планети допоможуть вам знайти другу половинку.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп для Тельця на тиждень 10 по 16 січня 2022

Стосунки Тельців цього тижня будуть проходити чарівно, адже вам вдасться виправити всі помилки та вирішити проблеми. Тож, ви наблизитеся до свого партнера, проведете романтичний вечір разом та навіть почнете створювати плани на спільне майбутнє Вихідні будуть чуттєвими, ніжними та пристрасними, і ви обоє будете дуже щасливі разом.

А одинокі Тельці отримають нового шанувальника – у своїх почуттях вам зізнається людина з вашого оточення. Подумайте про те, щоб розпочати з ним/нею нові стосунки, адже з цього може вийти чарівна любовна історія.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп для Близнюків на тиждень 10 по 16 січня 2022

Близнюкам цього тижня потрібно більше часу та уваги приділити своїй другій половинці. Останнім часом ваш партнер скаржиться на вашу байдужість, тому вам треба діяти рішуче, щоб утримати стосунки. Зокрема, запропонуйте коханій людині піти на побачення. У вас все налагодиться, якщо ви будете показувати свою любов, турботу та ніжність.

А самотнім Близнюкам потрібно активізуватися і розширити своє коло спілкування. Лише так ви зможете знайти людину, яку ви шукаєте. Але чи вийде з цього побудувати серйозні стосунки – покаже час.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп для Рака на тиждень 10 по 16 січня 2022

Ракам у найближчі дні потрібно стати більш стриманими та розуміючими, щоб уникнути конфліктів із партнером. Не обговорюйте питання, які викликають напругу чи суперечку між вами, бо ви можете зіпсувати свої стосунки. Просто проведіть час разом та покажіть один одному, як ви сильно кохаєте. Вихідні допоможуть повернути романтику у стосунки.

А самотнім Ракам не варто вірити чарівним словам та обіцянкам потенційних коханців, тому що згодом ви можете розчаруватися. Будьте обережними та добре подумайте, чи варто починати серйозні стосунки.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп для Лева на тиждень 10 по 16 січня 2022

Леви у любовному житті цього тижня повинні почати більше відкриватися перед своїм партнером. Завдяки цьому ви зблизитеся ще більше та закохаєтеся по-новому один в одного. Планети допоможуть поліпшити стосунки між вами. І дослухайтеся один до одного та завжди шукайте компроміси.

Водночас одиноким Левам потрібно змінити своє ставлення та стати більш відкритими до людей. Так, ви зможете познайомитися з новою людиною, яка у майбутньому зробить вас щасливими.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп для Діви на тиждень 10 по 16 січня 2022

Дівам цього тижня доведеться взяти на себе обов'язки і прийняти чіткі рішення щодо ваших стосунків. Якщо ви хочете, щоб вони змінилися, то вам доведеться і самим змінитися. Поговоріть, що можна зробити, щоб покращити ваше любовне життя з другою половинкою. Такі дії зблизять вас з партнером.

Водночас самотнім Дівам треба бути напоготові, адже вже незабаром ви зустрінете ідеальну людину у зовсім неочікуваний період в житті. І можливо, ці стосунки будуть найщасливішими для вас.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп для Терезів на тиждень 10 по 16 січня 2022

Цього тижня Терези мають приділяти більше уваги своїм стосункам і намагатися вирішити проблеми, які турбують вас і вашого партнера. У цьому допоможе відверта розмова, а на вихідні проведіть вечір разом з партнером в романтичній та пристрасній атмосфері. Це дозволить уникнути рутини у вашому повсякденному житті.

А одиноким Терезам треба продовжувати шукати свою другу половинку, адже врешті-решт ви її знайдете. Ближче до вихідних колега з роботи зізнається вам у почуттях. Чому б не спробувати почати нові стосунки?

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп для Скорпіона на тиждень 10 по 16 січня 2022

Скорпіони найближчим часом зможуть покращити свої стосунки, якщо більше дізнаватимуться про свого партнера та будуть більш романтичними. Зараз для вас найкращий час, щоб розслабитися та отримати максимум задоволення. Головне – більше часу проводьте разом та показуйте свої справжні почуття.

Одинокі Скорпіони можуть переоцінювати свої сили, і пред’являти зависокі вимоги до партнера. Якщо ви трохи опустите планку і будете відкритішими до інших, то вже незабаром зустрінете другу половинку.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп для Стрільця на тиждень 10 по 16 січня 2022

Численні зобов’язання Стрільців в інших сферах не дозволяють приділяти багато уваги партнеру. Але цього тижня ви зможете покращити ваші стосунки, якщо таки дослухаєтеся до свого серця та виділите час для близької людини. Вихідні ви проведете чарівно разом. Можливо, ви навіть вирішите з'їхатися чи запланувати весілля.

Самотні Стрільці неодмінно зустрінуть людину, яку чекають вже дуже давно. Залишайтеся відкритими і знайомтеся з новими людьми. Але ретельно обирайте кандидатів на ваше серце.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп для Козерога на тиждень 10 по 16 січня 2022

Цього тижня у любовному житті Козероги матимуть деякі сумніви щодо свого партнера, але не варто робити поспішних висновків. Не змінюйте свого ставлення до партнера та відверто поговоріть з ним/нею про свої хвилювання. Це допоможе все прояснити та зблизить вас. Вихідні проведіть далеко від міста в романтичній атмосфері.

А самотнім Козерогам треба більше веселитися друзями і не витрачати сили на безглуздий флірт. Нові стосунки прийдуть до вас, але треба вміти чекати. Це буде в зовсім несподіваний час.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп для Водолія на тиждень 10 по 16 січня 2022

Стосунки Водоліїв цього тижня будуть проходити добре, але вам потрібно приділяти більше часу своєму партнеру, всупереч безлічі роботи. Перетворіть рутину своїх стосунків у прекрасний і захопливий час. Для цього варто влаштувати побачення, організувати невелику поїздку чи просто провести час разом.

А самотнім Водоліям треба продовжувати шукати свою другу половинку, і вже незабаром ви познайомитеся з дуже цікавою людиною, з якою можуть скластися романтичні стосунки.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп для Риб на тиждень 10 по 16 січня 2022

Цього тижня Рибам не треба нехтувати своїм партнером, краще створіть романтичну атмосферу та зізнайтеся у своїх почуттях. Це покращить ваші стосунки. А вихідні проведіть разом та віддайтеся пристрастям. Ваша друга половинка готує для вас приємний сюрприз.

А самотнім Рибам потрібно зробити крок назустріч до свого кохання. Планети можуть допомогти вам познайомитися з цікавими та захоплюючими людьми, які змінять ваше життя.