Загалом 2022 рік допоможе самотнім людям знайти кохання, а закоханим та сімейним парам – дасть ще більше любові та пристрасті. Окрім того, астрологи обіцяють стабільність і гармонію в парах.

Цікаво Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Овна

Закохані пари у 2022 році будуть цінувати своє любовне життя і матимуть комфортні стосунки з партнером. Ваша чуттєвість і гармонія зросте. Взаємна довіра між вами і вашою другою половинкою буде на піку. Можливо, вам навіть варто запланувати одруження чи заручини.

А для самотніх Овнів новий рік буде повен любові та пристрасті. Ви станете таким собі "любовним магнітом". Однак тут є певне застереження – остерігайтеся любовних стосунків з найкращими друзями або зв'язків у соцмережі.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Тельця

Тельці у 2022 році будуть мати багато романтичних побачень та подорожей з другою половинкою. Окрім того, ви повинні зосередитися на зміцненні відносин з партнером, а не вказувати на їхні помилки чи ображати. Довіряйте один одному та підтримуйте, це допоможе зміцнити ваші стосунки.

А самотні Тельці можуть заради своїх амбіцій пожертвувати дружбою чи стосунками. Проте ви зможете все виправити і до кінця року знайдете довгоочікуване кохання. Вас чекатимуть заручини, весілля, а може й розрив, все залежить від ваших внутрішніх відчуттів.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Близнюків

2022 рік стане незабутнім та щасливим для любовного життя Близнюків, оскільки ви зможете зміцнити свої стосунки з партнером. Ви будете насолоджуватися один одного, піднімете стосунки на новий рівень та покращите сексуальне життя. І не варто влаштовувати сварки, адже все можна вирішити відвертою розмовою.

Самотні Близнюки мають перестати боятися нових стосунків, але визначте конкретну мету та вимоги до майбутнього партнера. Цього року ви витратите багато часу для саморозвитку, тож джо кінця 2022 ви отримаєте багато любові та пристрасті.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Рака

У 2022 році Раки повинні показати своєму коханому івірність та відданість, щоб зберегти стосунки. Романтичне проведення часу один з одним і підтримка значно покращать ваше любовне життя. До кінця року ваші стосунки будуть процвітати, і ви станете на абсолютно новий шлях в особистому.

А самотні Раки цього року зможуть зустріти нове кохання. Вже незабаром ви отримаєте шанс побудувати щасливі стосунки, які витримають випробування часом.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Лева

У перші місяці 2022 року стосунки Левів можуть дещо зіпсуватися, проте ви зможете все виправити. Як тільки ви це зробите, ваше любовне життя розквітне і стане джерелом радості та щастя. Ваш партнер підтримає вас у важкі часи, і це посилить кохання між вами. Разом ви зможете подолати будь-які перешкоди.

Самотні Леви у 2022 році будуть мати більше впевненості у собі, щоб знайомитися та фліртувати з іншими людьми. Вже до осені ви познайомитеся з онією чудовою людиною, з якою зможете створити стосунки.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Діви

У 2022 році Діви будуть переживати багато радості та щастя у стосунках. Прийдешній рік посміхнеться вам, а ваше любовне життя буде процвітати. До того ж, будуть і хороші новини. Очікуйте, що ваші стосунки зможуть вийти на новий рівень – це можуть бути заручини, одруження чи думка про народження дитини.

Самотні Діви зустрінуть неймовірну людину і зав’яжуть нові романтичні стосунки, які принесуть стабільність у життя. Ви відчуватимете підтримку, любов, тепло і пристрасть свого партнера, а це допоможе створити місці стосунки.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Терезів

2022 рік буде буде вдалим для Терезів – ви створите місці стосунки. Атмосфера навколо вашого любовного иття стане кращою, ви навіть покращите своє сексуальне життя. Проте рік Тигра трохи "полоскоче" вам нерви, тож ви повинні будете пройти це та зберегти стосунки.

А для самотніх Терезів 2022 рік – це найкращий час, щоб знову закохатися та зустріти нову людину, яка зробить вас щасливими. Ймовірно, це станеться влітку. Тож будьте готові до нового етапу в житті.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Скорпіона

Скорпіони у 2022 році будуть задоволені своїми стосунками, а любов буде просто "вириватися" з вас. Ви будете цінувати кожну мить, проведену разом з партнером. Ваше інтимне життя також набуде нових фарб. Проте цього року у вас також буде багато роботи та інших справ, а це може змусити партнера "віддалитися", але ви зможете виправити це.

Одинокі Скорпіони у 2022 знайдуть любов цього року, яка дозволить їм краще збалансувати своє життя. Довіртеся близькій людині і весело та романтично проведіть цей рік.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Стрільця

Стрільці у 2022 році будуть проводити багато часу зі своєю половиною, що покращить ваші взаємини. ВИ можете розраховувати на нові та позитивні зміни у стосунках. І не дозволяйте своїй невпевненості псувати любовне життя, адже у вас немає приводів не довіряти партнеру. Загалом рік Тигра подарує гармонійний розвиток стосунків.

А самотні Стрільці свою другу половинку зможуть зустріти влітку 2021 року. Відносини будуть розвиватися поступово – з дружби це переростаючи в романтичну закоханість. Не бійтеся починати серйозні стосунки.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Козерога

Для Козероів початок 2022 року може принести деякі проблеми у любовне життя, але з часом все налагодиться і відносини стануть міцнішими. Цього року ви також матимете багато нових побачень та пристрасті. Головне – довіряйте партнеру і не створюйте серйозних конфліктів.

Для самотніх Козерогів 2022 рік подарує щиру та душевну людину, яка наповнить ваше життя ніжністю. Ви зможете розраховувати на підтримку близької та відчуєте себе щасливими. Головне – не варто знову починати стосунки з колишнім партнером.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Водолія

У 2022 році Водолії будуть проводити ще більше часу зі своїм партнером і покращите свої стосунки. Загалом протягом року ви перебуватимете в гармонії та взаєморозумінні з другою половинкою. Можливо, ви навіть наважитеся на серйозний крок – зміну статусу (йдеться про одруження).

Нова людина зможе завоювати серце Водоліїв цього року. Протистояти його/її шарму буде складно і ви знову закохаєтеся. Тож незабаром вас чекають пристрасні освічення в любові, побачення, компліменти і приємні сюрпризи. Ваше любовне життя точно зміниться на краще.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп на 2022 рік для Риб

Риби будуть мати неймовірний 2022 рік. Ви вступаєте в один із найщасливіших періодів свого життя, і ваші стосунки будуть процвітати. А будь-які конфліктні ситуації не варто сприймати серйозно, адже це лише свідчення того, що роман розвивається, і вам є куди зростати. До того ж, в кінці року вас чекає щось особливе – заручини, весілля або навіть новина про вагітність.

Самотні Риби у 2022 вирішать почати романтичні стосунки, і це буде вдалим рішенням. Ви зустрінете когось особливого, і ця людина зробить вас щасливими та принесе у ваше життя романтичні дні та яскраві враження.