LifeStyle 24 дізнався, як складуться стосунки всіх знаків Зодіаку цього тижня з їх другими половинками, і чи знайдуть своє кохання самотні люди. Любовний гороскоп на тиждень – читайте у матеріалі.

Читайте також Гороскоп сумісності пар для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Овна

Цього тижня Овни будуть задоволені своїм любовним життям. Ви відчуєте підтримку від коханої людини та разом ефективно вирішите всі непорозуміння. Зробіть все можливе, щоб зберегти гармонію у ваших стосунках.

А самотнім Овнам треба наважитися зробити перший крок до людини, яка вас давно цікавить. Повірте, він/вона відчувають те саме до вас, тому не зволікайте.

Телець (21 квітня – 20 травня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Тельця

Тельцям цього тижня варто спробувати зблизитися зі своїм партнером і розповісти про свої справжні почуття. Астрологи радять на цей час забути про все негативне, через що між вами виникали сварки, та провести чудовий час разом.

Самотні Тельці зараз мають підвищену комунікабельність. Ви будете багато спілкуватися з іншими, це допоможе вам знайти любов, яку ви так давно чекаєте.

Близнюки (21 травня – 21 червня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Близнюків

Близнюки цього тижня будуть мати емоційні проблеми з партнером. Вас знову турбуватимуть старі конфікти, які ви не змогли остаточно закрити свого часу. Краще заспокойтеся, адже найближчі дні не сприяють напруженню у стосунках. Не допускайте сварки з другою половинкою, бо це може поган для вас закінчитися.

Астрологи стверджують, що одиноким Близнюкам планети допоможуть зустріти людину, про яку вони давно мріють.

Рак (22 червня – 22 липня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Рака

Цей тиждень може визначити майбутнє ваших стосунків. Адже Раки побачать ставлення свого партнера, і це може їх засмутити. Але перш ніж приймати будь-які рішення, проведіть чесну розмову, яка покаже, чи готова ваша половинка змінитися.

Самотнім Ракам потрібно щось зробити, щоб вийти зі своєї депресії. Постійне перебування вдома не змінить вашого життя. Якщо хочете змін – частіше знайомтеся з іншими.

Лев (23 липня – 23 серпня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Лева

Цього тижня любовне життя Левів проходитиме чудово. Але ви повинні намагатися мінімізувати негатив і роздратування, щоб зберегти гарний настрій та чарівні стосунки з партнером. Висловіть свою любов і ніжність, і тоді тиждень буде прекрасним. Прислухайтеся до коханої людини та зізнавайтеся у почуттях.

Одинокі Леви не мають дозволяти собі розчаруватися. Велике кохання все скоро прийде у ваше життя, тож чекайте.

Діва (24 серпня – 23 вересня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Діви

Цього тижня Діви зрозуміють, що не все у вашому любовному житті так добре. Останніми днями ви часто перебуваєте на порозі непорозумінь або сварки. Але до кінця тижня вам вдасться підійти до свого партнера, помиритися і поліпшити ваші стосунки.

Самотнім Дівам треба більше часу проводити з друзями і не бути постійно вдома, бо так ви будете почуваватися нещасно. З часом планети допоможуть знайти те, що ви шукаєте.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Терезів

Цього тижня Терези будуть відкриті для спокус, і якщо ви не контролюєте це, то можете зашкодити своїм стосункам. Подумайте, чого ви насправді хочете, і поговоріть про це зі своїм партнером. Ви завжди зможете знайти компроміс, якщо цього захочете.

А одиноким Терезам треба навчитися бути добрими з собою, незалежно від того, перебуваєте ви у стосунках чи ні. Тоді ваш настрій покращиться, і ви станете привабливішими для інших людей.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Скорпіона

Стосунки Скорпіонів цього тижня стикнуться з деякими проблемами, але зараз не час їх вирішувати. Відкладіть їх, якщо хочете уникнути конфліктів і хочете зробити те, що сподобається вам обом. Ви можете розібратися зі своїми проблемами пізніше, адже ціі дні варто присвятити коханій людині.

Самотні Сорпіони мають розширити коло спілкування, щоб змінити своє нудне життя. Так ви зможете легко знайти те, що шукаєте.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Стрільця

У стосунках Стрільців є речі, які вам не подобаються, і ви самі повинні їх змінити. Щиро поговоріть з коханою людиною і спробуйте знайти рішення разом. Окрім того, покращити стосунки допоможе романтичний вечір чи примний сюрприз.

А в життя одиноких Стрільців увійде платонічна любов, яка створить щасливі стосунки у майбутньому.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Козерога

Цього тижня Козероги будуть чуттєвими і пристрасними, тому ви повинні використати це максимально і на свою користь. Контролюйте свою погану вдачу і заплануйте романтичний вечір, які допоможуть вам та вашому партнеру чудово провести час.

Самотнім Козерогам варто позбутися своєї самотності. Не замикайтеся в собі та добре проведи час з друзями.

Водолій (21 січня – 20 лютого)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Водолія

Цього тижня між Водолієм і вашим партнером будуть напружені стосунки. Ви можете відчуваєте, що застрягли в глухому куті. Але зберігайте спокій і більше розмовляйте зі своєю другою половинкою, щоб знайти рішення. І не робіть те, про що потім будете шкодувати.

Самотні Водолії мають бути готовими до нових стосунків, особливо у вихідні дні. Нова людина, яка вам подобається, швидше за все, здивує вас.

Риби (21 лютого – 20 березня)


Любовний гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня 2020 року для Риб

У любовному житті Риб цього тижня все відбувається гладко, і це змушує вас почуватися щасливими. Ви зіткнетеся з деякими фінансовими труднощами, які внесуть стрес у ваші стосунки. Але залишайтеся спокійними, і тоді все буде добре. Не переносьте проблеми на партнера і відчуйте його/її підтримку.

А самотні Риби мають більше виходити з друзями та чудово проводити час. Лише так ви зможете зустріти когось цікавого, з ким побудуєте щасливі стосунки.